Piast Lutynia - strona oficjalna

Aktualnoci

Turniej halowy w Środzie Śląskiej !!!

• autor: Kozaldinho, 2012-01-07 00:18

Już najwyższy czas wybudzić się ze snu zimowego i rozpocząć zmagania z piłką nożną wraz z naszymi zawodnikami. Ten rok Lutynianie rozpoczną od turnieju ligowego w Środzie Śląskiej. Jest to już 7 edycja Powiatowej ligi halowej o puchar Starosty Średzkiego, a nasz drużyna pojawi się w niej już po raz drugi. Najlepsze drużyny otrzymają nagrody i będą reprezentować powiat w 35 Wrocławskiej Spartakiadzie. Mecze będą odbywały się co soboty i zakończenie jak i godziny cotygodniowych wyjazdów będą podawane na bieżąco.

04.02.2012 - Pierwszy mecz nasza drużyna rozegra o 11:40. Wyjazd spod sali gimnastycznej o 10:30. Są trzy grupy i z każdej wychodzi jedna drużyna, która awansuje do dalszej fazy turnieju!!!!

07.01.2012 - Nasza drużyna gra od 13:40, a wstawić musi się o 13:00. Zostanie rozegranych 5 meczów chyba, że jakaś z drużyn się nie pojawi. Wyjazd spod świetlicy o 12:15. ( stroje będą klubowe, a w wszystko inne musi zaopatrzyć się zawodnik )

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

DolPilka

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

PRAWA ZASTRZEŻONE!!!

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje i herb są wyłączną własnością autorów! Kopiowanie, oraz ich używanie bez zgody administratora strony zabronione!!!